Vodafone’lulara Özel Enflasyonla Mücadele Kampanyası

Vodafone’lulara Özel Enflasyonla Mücadele Kampanyası

Vodafone’lulara Özel Enflasyonla Mücadele Kampanyası

Vodafone; ekonomik sıkıntıların yaşandığı, insanları sıkıntıya sokan, zor durumlara iten zamların bir hayli fazlalaştığı şu günlerde enflasyonla mücadele etkinliğine katılım sağlayarak hem müşterilerini memnun etme eğilimine gitmiş hem de ülkede ki bu sıkıntılı dönemi atlatma hususunda yardımcı olmak istemiştir. Vodafone bedava internet paketleri 2019 yılında geçerliliğini devam ettirmektedir. Bunun haricinde Vodafone operatöründe Vodafone enflasyonla mücadele kampanyası ile sizlerde bedava internet paketi kazanabileceksiniz. Bu kampanyaya katılabilmek için öncelikle belli şartları sağlıyor olmak gerekmektedir. Bunlardan ilki Vodafone bireysel faturasız hat sahibi olma şartıdır. Bu ilk şartı sağladıktan sonra yapmanız gereken şey ise 4455’ e “BANANEVAR” yazarak bir kısa mesaj göndermek. Kampanya hattınıza tanımlandığında sizlere gönderilen kısa mesajla bilgilendirileceksiniz.

Vodafone Enflasyonla Mücadele Kampanyası

Kampanyanın içeriği Sosyal Pass, İletişim Pass ya da Video Pass paketlerinden birisini 1 hafta boyunca hediye etmektedir. Paketlerden istediğinizi seçme şansınız maalesef ki yoktur. Kampanyaya katılımı sağladıktan sonra size mesajla haber verilir ve hemen akabinde paketinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Son olarak paket içeriklerini açıklama gerekirse; Sosyal Pass paketini kazanan müşteriler bir hafta boyunca Facebook, Instagram ve Twitter uygulamalarını, Video Pass pateki kazananları bir hafta boyunca Youtube ve İzlesene uygulamalarını, İletişim Pass paketini kazanmaya hak kazanan değerli müşteriler ise bir hafta boyunca Whatsapp ve Messenger uygulamalarını ücretsiz olarak kullanabilecekler. Herhangi bir internet kotası bulunmamakta ve sınırsız olarak bir hafta bu kampanya içeriklerini kullanabilirsiniz. 7 günün sonunda paketinizin süresi dolar ve kullanımlarınız tarifeniz üzerinden değerlendirilmeye başlar.

Enflasyonla Mücadele Kampanyası Nasıl Yapılır?

Vodafone enflasyonla mücadele kampanyasına katılmak oldukça kolay ve hızlıdır. Kampanyaya katılım yapabilmek için tek tip mesaj gönderilmektedir. Paket içeriklerini siz seçemezsiniz, yukarıda içerikleri anlatılan paketlerden birisi otomatik olarak hattınıza yüklenir. Tarafınıza gelecek olan onay mesajından sonra yurt içinde olmak şartıyla haklarınızı kullanmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca daha önceden sizler için paylaşmış olduğumuz Vodafone Yanımda Bedava İnternet Paketi Yapımı ile yeni hediyeler kazanabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir