Türk Telekom Kurban Bayramı Bedava İnternet

Türk Telekom Kurban Bayramı Bedava İnternet

Türk Telekom Kurban Bayramı Bedava İnternet
Türk Telekom Kurban Bayramı Bedava İnternet

Türk Telekom Bedava internet kazanmanın yollarını Türk telekomun 2020’de yaptığı bu kampanyalar ile birlikte bedava internetimizi bol bol kazanacağız yapacağımız her şey gerçekten çalışır olup hiç bir ücret talep etmemektedir.Türk telekom müşterilerini elinde tutmak ve yeni müşteriler kazanmak için bu yıl bol bol kampanyalar yaparak bize bunu kanıtlamıştır. Aslında bu yollar hepimizin gözü önünde duruyor ve biz bunları kullanmıyoruz hadi bir bakalım. Bu bedava internet uygulamaları makale makale ayrı olarak değerlendirilip siz kullanıcılar için en anlaşılır şekilde anlatmayı hedeflemişizdir. Hadi ilk uygulamamız ile başlayalım.

Kurban Bayramı Türk Telekom Mor Paketler

Günümüz gereği hepimiz karma paketler yani hem internet hem sms hem dakika içeren paketleri kullanıyoruz. Hem bu paketlerden en uygun olanını hemde bedava internet kazanmak ise mümkün. Bu paketlerin ismi Türk telekom işletmesi içinde mor paketler olarak geçmektedir. Bu mor paketlerin en uygunu olan paket selfy Mor medium pakettir bu paket hem faturalı hem faturasız olup aylık 23TL’dir paket içerikleri ve bu tarifeyi satın almanız için türk telekom sitesi: https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/tarife-ve-paketler/sayfalar/selfy-mor-medium-paketi-yeni.aspx. Bu paketi satın aldıktan sonra yapmanız gereken tek şey “MOR HEDİYE” yazarak 4545’e mesaj göndererek 1GB internetinizin keyfini çıkartabilirsiniz.

Bir diğer bedava internet veren makalemiz için: https://belesinternet.com/turk-telekom-bedava-internet-2020/

Kurban Bayramı Türk Telekom Sil Süpür ile Bedava İnternek Kazanmak

Türk Telekomun sil süpür hizmeti Türk Telekom firmasının müşterilerini elde tutmak için yaptığı bir hizmettir ve bu hizmette gayette başarılıdır. Bir Türk Telekomlu olarak her hafta ihtiyacım olmasa bile bu hizmetten faydalanmaktayım. Uyglulamanın bedava internet verme koşulu ise çok basit yapmanız gereken tek şey gereken uygulamayı indirmek ve bedava internetinizin tadını çıkarmak.

Android Linki:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tmob.AveaOIM&gl=TR 

IOS linki: https://apps.apple.com/tr/app/t%C3%BCrk-telekom-online-i-%C5%9Flemler/id496489138?l=tr

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir