Vodafone Yanımda Bedava İnternet Paketi Yapımı

Vodafone Yanımda Bedava İnternet Paketi Yapımı

Vodafone Yanımda Bedava İnternet Paketi Yapımı
Vodafone Yanımda Bedava İnternet Paketi Yapımı

Vodafone, değerli müşterilerine “Vodafone Yanımda” uygulaması ile çeşitli hizmetler sunmaktadır. Uygulamayı akıllı telefonlarınıza ücretsiz olarak indirip siz de bu avantajlı dünyanın bir parçası haline gelebilirsiniz. App Store ya da Google Play üzerinden akıllı telefonlarınıza uygulamayı yükleyerek kullanmaya başlayabilirsiniz. Vodafone Yanımda bedava internet paketleri şimdiden sizleri bekliyor. Uygulama sizlere çeşitli kolaylıklar sağlamaktadır. Özellikle Müşteri Hizmetlerini arayarak, saatlerce ulaşmaya çalıştığımız bilgileri artık parmak uçlarımızla dokunarak halledebiliyoruz. Uygulama bizlere paket kalan kullanımlarımız hakkında bilgi vermekte aynı zamanda TL yükleme, fatura borç sorgulama ve fatura ödeme gibi işlemleri kolaylıkla yapabiliriz. Hayatın telaşı, koşuşturması arasında Vodafone, bu uygulama ile oldukça kolay erişilebilir bir servis haline bürünmüş ve işlemleri zaman kaybetmeden yapabilmemizde oldukça fayda sağlamıştır.

Vodafone Yanımda Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yapabilmek için yalnızca uygulamayı akıllı telefonunuza indirmeniz yetmemektedir. Uygulamaya girişi sağlayabilmeniz için telefonunuzun kısa mesaj bölümünden “S” yazarak 7000’e ücretsiz olarak göndermeniz gerekmektedir. Bu mesajı gönderdikten sonra tarafınıza mesaj yardımıyla bir şifre gönderilecek. Telefon numaranız ve gelen şifre ile uygulamaya girişinizi sağlamış olacaksınız.

Vodafone, “Yanımda” uygulamasını kullanan müşterilerine sağladığı bu kolaylıkların haricinde sunduğu bir imkan da haftalık sürpriz hediyelerdir. Yanımda uygulamasının içerisinde bulunan “Bana Ne Var” bölümünü kullanarak bu sürpriz hediyelere sahip olabilirsiniz. Bu bölümde bulunan çarkı her hafta çevirip internet, dakika gibi sürpriz hediyelere siz de sahip olabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir