Vodafone Telefon Almak İçin Puan Sorgulama

Vodafone Telefon Almak İçin Puan Sorgulama

Vodafone Telefon Almak İçin Puan Sorgulama

Günümüzde akıllı telefon almanın en kolay yollarından birisi faturalı hatlarımız üzerinden taksitlendirmektir. Vodafone’dan telefon almak için ilk yapmanız gereken işlev Vodafone Puan sorgulama işlemini yapmanız gerekmektedir. Telefonların taksitle satılmasının yasaklanmasından sonra insanlar nakit olarak telefon almakta çok zorlandı. Vodafone bu durumu kolaylaştırmak için faturalı hat kullanıcılarına özel kampanyalar başlattı. Telefon faturalarına ek olarak aldıkları cihazların faturalarını ekleyerek taksitlendirmeye gitti. Bu durum bir çok vatandaşın işini kolaylaştırıp bu yöntemle istediği telefonu almasını sağladı. Bu yöntemle telefon alabilmek için puan sistemi oluşturuldu. Kişinin faturalarını, borçlarını zamanında ödeyip ödemediğini gösteren bu sistem kişilerin alacağı telefonların limitlerini belirlemektedir. Vodafone telefon almak için puan sorgulama kişilerin telefon alma durumlarını belirleyen bir sistemdir. Bu puan sorgulamasını yapmak için Vodafone cep merkezlerine giderek puanınızı öğrenmek istediğinizi söyleyerek yapabilirsiniz. Puanınızı öğrenmekle kalmayıp size ait olan puan doğrultusunda alabileceğiniz telefonları da görebilirsiniz. Bir de puan sorgulaması yapmak için müşteri hizmetlerini arayıp direkt olarak müşteri temsilcisiyle görüşerek de öğrenebilirsiniz. Vodafone telefon almak için puan sorgulama işlemini bu iki yolla kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Vodafone Cihaz Almak İçin Gerekli Şartlar

Vodafone ‘nin kullanıcılarına sağladığı faturalarına ek olarak alabileceği cihazlarla ilgili bazı şartlar vardır. Burada ilk şart; Faturalı bireysel veya şahıs esnaf Vodafone abonesi olması gerekmektedir. Almak istediğiniz telefonun ücretine bağlı olarak müşteri limit puanınızın yeterli olması gerekmektedir. Puanın yeterlilik durumuna uygun olarak bir kişi bir hat üzerinden en fazla 3 telefon alabilmektedir. Cihaz almak için ödenmemiş fatura ve hattınızda herhangi bir kısıtlılık durumu olmamalıdır. Son 48 saat içerisinde sim kart değişikliği yapmamış olmanız gerekmektedir. Bu sıraladığımız şartları sağlamanız dahilinde müşteri limit puanınıza bağlı olarak sizlerde Vodafone hattınız üzerine telefon alabilirsiniz.

Vodafone Puan Sorgulama Sistemi

Vodadone telefon almak için kullanılan bir sistemdir. Kişilerin şimdiye kadar ödemiş olduğu faturalara, geciktirmelere, faizlere bakılarak verilir. Her 1 puan 1 TL ‘ye karşılık gelmektedir. Bu da sizin almaya hak kazanacağınız telefonun limitini belirler. Örneğin 4500 puanınız varsa 4500 TL ve altındaki telefonları almaya hak kazanacaksınız. Bu puan sorgulama sistemi cep merkezlerinden ve müşteri hizmetlerinden yapılıyor olsa bile tam net sonuca Vodafone cep merkezlerinden ulaşırsınız. Müşteri hizmetlerini aradığınızda sizlere sistemden tam olarak kredi puanınızı göremediğini söyleyecektir. Yalnızca fatura detayınıza bakarak ortalama hangi telefonları alabileceğinizi söyleyebilmektedir. Ancak kesin sonuca ulaşmak için Vodafone cep şubelere gitmeniz gerekmektedir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir