Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyası
Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom 2017 yılından itibaren özellikle gençlere yönelik yaptığı internet kampanyalarıyla adından sıkça söz ettirdi. Türk telekom hediye internet kampanyalarını burada bulabilirsiniz. Eğer Türk Telekom abonesiyseniz hiç durmayın hemen hediyelerinizi alın, bunun için yazımızda birçok Türk Telekom kampanyaları bulunmaktadır. Beleş İnternet sayfamızda yer alan kampanyaların birçoğu mobil kullanıcılar içindir. Daha önceden yapmış olduğunuz Türk Telekom bedava internet 2019 paketleri tekrardan aktif olmuş olabilir veya katılım şartları değişmiş olabilir. Veya sayfamızda daha önceden kullanmadığınız Türk Telekom ücretsiz internet paketlerini yapmamış olabilirsiniz bunlardan haberdar olmak istiyorsanız bu sayfamıza detaylıca göz atabilirsiniz.

Türk Telekom 19 Mayıs 2019 Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom operatörü diğer operatörlere göre farklı bir yaklaşımda bulunarak 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı için bütün abonelerine şartsız koşulsuz olarak 1919MB hediye internet vermektedir. Kazanacağınız bedava internet paketi toplamda 48 saat boyunca geçerli olacaktır ve toplam limiti ise 1919MB idir. Bu kampanyaya katılabilmek için telefonunuza Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını indirmeniz yeterli olacaktır. Ardından sağ üst köşedeki hediye işaretine dokunarak buradaki SİL SÜPÜR kampanyasından yeniden hediye internet paketinizi alabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri Nasıl Yapılır?

Türk Telekom operatöründe bedava internet paketi yapabilmek için birkaç uygulama indirmeniz gerekmektedir. Eğer ki hattınızda tanımlı olan bir internet paketi yok ise bu uygulamaları herhangi bir Wifi bağlantısını kullanarak indirebilirsiniz. İndirmiş olduğunuz uygulamalar sayesinde yeniden hediye internet paketleri sayesinde hattınıza ücretsiz olarak internet paketleri tanımlayabilirsiniz. Peki, Türk Telekom operatöründe ilk bedava internet paketi veren uygulama hangisidir?

Türk Telekom Şanslı Salı Bedava İnternet
Türk Telekom şanslı salı bedava internet kampanyasına katılabilmek veya farklı hediyeler kazanmak istiyorsanız bunun için telefonunuza Türk Telekom Bi’ Dünya Fırsat uygulamasını indirmeniz gerekmektedir. Telefonunuza indireceğiniz Bi’ Dünya Fırsat uygulamasına telefon numaranız ve uygulama üzerinden alacağınız şifre ile birlikte giriş yapıp şanslı salı hediye internet paketlerinden herhangi birini kazanabilirsiniz. Kampanyaya katılım sadece Salı günleri geçerlidir.
Türk Telekom Sil Süpür Bedava İnternet Kampanyası
Türk Telekom sil süpür bedava internet kampanyasından 30GB’a kadar haftalık bedava internet kazanabileceğinizi biliyor muydunuz? Türk Telekom Online İşlemler uygulamasında bulunan hediyelerden biride her Cuma günü 06:00’dan sonra aktif olan Sil Süpür Kampanyasıdır. Sil süpür kampanyasına katılmak için Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını telefonunuza indirmeniz gerekmektedir. Ardından Türk Telekom beleş internet paketinin tadını çıkarmaya başlayabilirsiniz. Her hafta yeni bir internet paketi kazanma şansını şimdi yakalayın.
Türk Telekom Aylık Bedava İnternet Paketi
Türk Telekom bedava internet veren uygulamalardan bir diğeri de TAMBU bedava internet paketi kampanyasıdır. 25 yaş altındaysanız ve telefonunuzda daha önceden TAMBU Klavye uygulamasını indirmediyseniz şimdi aylık 1GB bedava internet paketi kazanabilirsiniz. Bunun için telefonunuza Türk Telekom TAMBU Klavye uygulamasını indirmeniz durumunda uygulama içeriğinde yer alan size özel hediye kodunu 4545’e göndererek aylık 1GB bedava internet paketi kazanabilirsiniz. TAMBU uygulamasını telefonunuza indirdikten sonra hediye bölümünden size özel hediye kodunu TAMBU yazıp HEDİYE KODUNU ekledikten sonra 4545’e ücretsiz olarak atabilir ve hattınıza bedava internet paketinin tanımlanmasını sağlayabilirsiniz.

Türk Telekom Hediye İnternet Paketleri

Türk Telekom bedava internet paketi kazanmanın 3 yolunu sizler için üst kısımda bahsettik. Bu 3 yolda sizler için yeterli değil ise yazımızın alt kısımlarında yeniden farklı birçok yöntemden bahsetmeye devam edeceğiz. Türk Telekom hediye internet paketi 2019 yılında geçerliliğini halen devam ettirmektedir bunun için sizlerde hediye paketi istiyorsanız alt kısımdaki kampanyaları yapmaya devam edin.

Türk Telekom Günlük Bedava İnternet Paketi
Türk Telekom günlük ücretsiz internet paketi kampanyasından maalesef ki sadece faturasız hatlar faydalanabilmektedir. Bu kampanyadan faydalanmak istiyorsanız; Türk Telekom hattınıza 25TL kadar bir yükleme yapmak zorundasınız. Son 24 saat içerisinde Türk Telekom hattınıza TL yüklemesi yaptıysanız sizlerde 1 GB KAZAN yazıp 5555’e kısa mesaj gönderin. Hattınıza kısa süre içerisinde günlük bedava internet paketi tanımlanacaktır.
Türk Telekom 1GB Ücretsiz İnternet Paketi
Türk Telekom bedava internet 2019 paketlerinden bir diğeri ise MOR HEDİYE kampanyasıdır. Bu kampanyadan sadece faturasız kullanıcıların faydalanırken faturasız kullanıcıların hatlarına en az 30TL kadar bir yükleme yapmaları gerekmektedir. Hattınız faturasız ve 30TL kadar bir yükleme yapacaksınız sizde MOR HEDIYE yazıp 4545’e ücretsiz olarak mesaj göndermeniz durumunda otomatik olarak hattınıza Türk Telekom beleş internet paketleri eklenmiş olacaktır.

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir