Turkcell’den Kurban Bayramı Hediyesi!

Turkcell’den Kurban Bayramı Hediyesi!

Turkcell bedava internet kazanmak, çağımızın en genel ve en yaygın kullanımına sahip olan akıllı cep telefonlarımız günlük yaşantımızda insanoğlunun eli ayağı olmuş durumdadır. Bu cihazlarda internet kullanmak bir zevkten çok ihtiyaca dönmüştür. Bu makalemizde Turkcell kullanıcıları için bedava internet kazanmak için basit ve gerçekten internet kazanabileceğiniz uygulamalara bakacağız.

Kurban Bayramında Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Turkcell’in bu denli kampanya ve basit işlemlerle kullanıcılara bedava internet vermesinin sebebi serbest piyasada müşteri toplamak istemesidir ki bu durum biz kullanıcıların oldukça işine yaramaktadır. Hadi bu uygulamaları kullanmaya başlayalım.Bu makalede BİP uygulamasını ve nasıl kullanacağınızı anlatacağım.Diğer makalelerimizde ise diğer bedava internet veren uygulamalara değineceğimizden bedava internet için onlara da bakmayı unutmayın.

Turkcell BİP Bayram İnternet Hediyesi

BİP uygulaması İnternet kullanarak diğer insanlara çağrı ve SMS atmanızı sağlayan bir Turkcell uygulamasıdır ve bedava internet kazanması en basit uygulamadır. Yapmanız gereken tek şey BİP uygulamasından Turkcell’in istediği kanalları takip edip hediyelerinizi toplamak kadar basit ve etkili bir işlemdir.Kazanacağınız bedava internetlerin çoğu BİP uygulamasında geçerli olurken belli kampanyalarda Bedava internet kazanabilirsiniz

Diğer bedava internet veren uygulama için link: https://belesinternet.com/turkcell-bedava-internet-2022/

Uygulamanın Android cihazlar için Linki: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.turkcell.bip

Uygulamanın IOS cihazlar için linki: https://apps.apple.com/tr/app/bip-mesajla%C5%9F-g%C3%B6r%C3%BCnt%C3%BCl%C3%BC-ara/id583274826?l=tr

Turkcell Dijital Operatör

Turkcell hesabım türkcellin belkemik uygulamasıdır diyebiliriz. Bu uygulamada aylık kullanımınızdan ne kadar kaldığı , size uygun tarifeler ve Bu makalemizin asıl konusu olan Bedava internet kazanma şansınızın olmasıdır. Yapmanız gereken tek şey uygulamayı indirmek ve haftada bir Salla kazan özelliğini kullanmanızdır. Salla kazanın içinde sadece bedava internet değil SMS , Dakika ve hatta Türkcell mağazalarında indirim koduna kadar bedava içeriklere sahip olabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey ise çok basit haftada bir uygulamaya girin sallayın ve kazanın.

Bedava internet için diğer uygulama : https://belesinternet.com/turkcell-bedava-internet-hilesi/

Uygulamanın Android cihazlar için Linki: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ttech.android.onlineislem

Uygulamanın IOS cihazlar için linki: https://apps.apple.com/tr/app/dijital-operat%C3%B6r/id335162906?l=tr

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir