Vodafone Freezone Spotify – Bedava Premium

Vodafone Freezone Spotify – Bedava Premium

Vodafone Freezone Spotify - Bedava Premium

Müzik dinlemeyi sevenlere müjde Vodafone Freezone’dan geliyor. Hem Türkiye’de hem de Dünya’da oldukça fazla kullanılan Spotify uygulaması kullanıcılarının gönüllerini fethetmiş durumda. Özellikle Premium kullanan Spotify üyeleri bu renkli dünyanın türlü avantajlarından yararlanmakta. Özellikle Premium ile birlikte çevrimdışı müzik dinleme, reklamların müzikleri bölmemesi gibi kendilerini daha konforlu ve mutlu hissedecekleri bir uygulama, Spotify.

Freezone Spotify Bedava Premium Üyelik

Özellikle gençler tarafından oldukça rağbet gören uygulama da Premium üyelik ücretli. Ancak Vodafone, gençleri bu noktada üzmek istemeyip Freezone üyesi herkese Spotify Premium üyeliğini 3 ay ücretsiz hediye etmiş. Vodafone genç müşterilerini oldukça memnun eden bu kampanya ile onlara bu ayrıcalıklı dünyanın kapısını açmış oldu. Premium sayesinde ücretsiz ve kaliteli müzik dinlemenin keyfini doruklara kadar hissedecek olan Freezone üyeleri 3 ay boyunca Premium üyeliğinin onlara sağladığı tüm haklardan faydalanabilecekler.

Bu kampanya ilk defa Spotify uygulamasını akıllı telefonlarına yükleyecek kullanıcılar için geçerlidir. Kampanyaya 13 kasım 2018 tarihine kadar geçerlidir. Kampanyadan yararlanmak isteyen Vodafone Freezon üyeleri “SPOTİFY” yazıp 5800’a ücretsiz mesaj atmalıdırlar. Tarafınıza gelecek olan bağlantıyı takip ederek üyeliği sağlayabilir ve onay mesajından sonra kullanmaya başlayabilirsiniz. İlk 3 ay ücretsiz kullanımın ardından iptal edilmediği takdirde ücretli olarak devam edecektir.

Spotify Uygulamasını Nasıl İndirebilirim?

Spotify uygulamasını Google Play veya App Store mağazalarından telefonunuzda kullanılan işletim sistemine ilgili mağazalara giderek uygulama arama bölümünü kullanarak Spotify yazıp telefonunuza ücretsiz olarak Spotify uygulamasını indirebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir