Bimcell 5555 Mesaj Gitmiyor

Bimcell 5555 Mesaj Gitmiyor

Bimcell 5555 Mesaj Gitmiyor

Bimcell Kullanıcıları Olarak hediye internetleri Bol olsada Kısa mesaj atamadığınız takdirde bu kampanyaların hiç bir değeri kalmıyor. Eğer ki 5555’e mesaj gönderemiyor iseniz Buradan bu sorunun Çözümüne gidebilirsiniz.

Bimcell 30GB İnternetten Yararlanamıyorum

Telefonunuza Bimcell kullanıcısı iseniz 3 ayda bir şu metini içeren bir mesaj gelmektedir.

Değerli müşterimiz tebrikler! 30GB yazıp 5555′ e gönderin, BIMcell’den tam 7 gün boyunca doya doya kullanabileceğiniz 30GB cepten internet hediyesi cebinize gelsin! Size özel hediyelerimiz devam edecek! İyi günlerde kullanın.

Bu kesinlikle Bir dolandırıcılık değildir ve size mesajı sadece Bimcell yollamaktadır. 30GB yazıp 5555 bunu yapmanız takdirde 7 gün boyunca 30GB bedava internetiniz olacaktır fakat üst metinde geçen sorun çözümü sayfasında ki siz değerli kullanıcılara söylediğimiz tüm çözümleri yapmanıza rağmen hala 5555’e mesaj atamıyor iseniz yapmanız gereken çözüm yolları aşağıda ki gibidir.

  • Online Olarak Bir Şikayet Formu Oluşturmak
  • Cep Telefonunuzdan Müşteri Hizmetlerini Aramak

Online Olarak Bir Şikayet Formu Oluşturmak

Bimcell kullanıcısı olarak 5555’e mesaj gönderemiyor iseniz veyahut her hangi bir başka probleminiz var ise Bu siteden Bimcell’in kendi sitesine gidip bir Şikayet formu oluşturmanızı şiddetle tavsiye edebilirsiniz. Bu şikayet formunda olması gereken içerik ise: Sade ve etkin bir anlatım ile karşılaştığınız problemi karşı taraf Olan Bimcell’e uygun bir dille anlatmanız halinde kısa bir sürede dönüt alacağınızı size temin edebiliriz.

Cep Telefonunuzdan Müşteri Hizmetlerini Aramak

Bimcell müşteri hizmetleri sizin de tahmin edeceğiniz gibi online şikayet formu kadar hızlı hizmet vermese de anında çözüm gibi bir getirisi vardır. Bu sebeple Bimcell müşteri hizmetlerini aramanızı öneririz.

Bimcell Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 4 551

Bu numarayı arayıp telefonunuzdan uygun protokol tuşlarını tuşlayıp müşteri hizmetlerine bağlanmayı bekleyiniz ve karşılaştığınız 5555’e mesaj atamama durumunuzu uygun bir dille anlatınız. Sadece Bu sorun değil karşılaştığınız her hangi bir sorun için Bimcell müşteri hizmetlerini arayabilir ve sorununuz için çözüm talep edebilirsiniz. Bimcell müşteri hizmetlerine ulaştığınız ve sorununuzu anlattığınızı düşünür isek sorununuzun halledildiğini fark edeceksiniz.

Aşağıda ki yorumlar kısmına karşılaştığınız diğer sorunları yazabilir ve düşündüklerinizi bizler ile paylaşabilirsiniz.

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir