Türk Telekom WhatsApp Ve BİP Bedava İnternet Hediyesi

Türk Telekom WhatsApp Ve BİP Bedava İnternet Hediyesi

Türk Telekom WhatsApp Ve BİP Bedava İnternet Hediyesi

Türk Telekom genç müşterilerini sevindirmeye devam ediyor. 2019 yılında birçok Türk Telekom kullanıcısı Türk Telekom için bedava WhatsApp nasıl kullanabileceğini araştırmaktadır. Selfy kullanıcılarına özel sunmuş olduğu kampanyada mesaj uygulamalarına özel verdiği internet paketi gençlerin yüzünü güldürüyor. Whatsapp ve Bip gerek anında mesajlaşma özelliği ve emoji, ses kaydı, fotoğraf gibi içerikler gönderebilme özelliği ile en çok kullanılan uygulamalar sınıfına girmektedir. Özellikle gençlerin ellerinden düşürmediği bu uygulamalar Türk Telekom tarafından bir kampanya dahiline girdirilmiştir. Kampanyaya katılabilmek için Selfy’li olma şartı vardır. Bunun yanında aynı zamanda Faturasız hat kullanıcısı da olmak gerekmektedir. Selfy üyesi olmak için 25 yaş ve altında olmak gerekmektedir. Üyelik için “SELFY” yazıp 4545’e göndermeniz yeterlidir. Eğer hat sahibi 25 yaşından büyükse bu durumlarda da 25 yaş altına ait bir TC. kimlik numarasını 4545’e göndermelisiniz.

Türk Telekom Bedava WhatsApp Kampanyası Nasıl Yapılır?

Türk Telekom bedava WhatsApp uygulaması için yapmanız gereken işlemlerden ilki Selfy üyeliğinizin olmasıdır. Selfy üyeliğini de hallettikten sonra kampanyaya katılmak için “ANLIK MESAJLASMA” yazıp 4545’e mesaj göndermeniz yeterlidir. Kampanya kapsamında olan uygulamalar Whatsapp, Bip ve Wirofon’dur. Kampanyaya katılan her faturasız hat sahibi Selfy üyesine bu uygulamalarda kullanabileceği sınırsız internet hediye etmektedir.

Verilen hediye internet yalnızca belirtilen uygulamalarda geçerli olup 1 GB internet kullanımından sonra uygulamalar için hediye edilen internetin hız limiti düşmektedir. Eğer tarifenize ek bir paketiniz mevcutsa hız limitiniz düşmeden internet kullanmaya devam edebilirsiniz. Kampanyaya sesli ve görüntülü aramalar dahil değildir. Eğer farklı bir internet paketiniz yoksa bu kullanımlar tarifeniz üzerinden ücretlendirilecektir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir