Vodafone Sevgililer Günü 14 Şubat Bedava İnternet 2021

Vodafone Sevgililer Günü 14 Şubat Bedava İnternet 2021

Vodafone Sevgililer Günü 14 Şubat Bedava İnternet 2021
Vodafone Sevgililer Günü 14 Şubat Bedava İnternet 2021

Vodafone, yapmış olduğu ve yapmaya devam ettiği kampanyalarla adından söz ettirmeye devam ediyor. Yapmış olduğu kampanyalar sayesinde kullanıcılarını memnun etmeyi başarıyor ve bu memnuniyeti artırmak için kampanyalar yapmaya hız kesmeden devam ediyor. Vodafone sevgililer gününe özel bedava internet paketleri sunmaya devam etmektedir, sizlerde sevgililer gününe özel olan kampanyaları denemek istiyorsanız Vodafone 14 şubat bedava internet kampanyası yazımıza göz atabilirsiniz. Böylelikle sizlerde 2021 yılında geçen senelerde sevgililer gününde yapılan kampanyalara yeniden katılarak ücretsiz internet ve konuşma paketinin tadını çıkarabilirsiniz.

Vodafone 14 Şubat Kampanyası Nasıl Yapılır?

Birçok özel gün için yapmış olduğu kampanya bulunan Vodafone, 14 Şubat Sevgililer Günü için de kampanya yapmış ve müşterilerinin memnuniyetini artırmayı başarmıştır. Vodafone bu güne özel yalnızca dakika, internet gibi hediyelerin yanı sıra Vodafone Yanımda uygulamasında bulunan kampanyalar sayesinde sevgilinize 14 Şubat için indirimli olarak hediye alma şansını yakalayabilirsiniz.

Vodafone Yanımda uygulamasını telefonlarınıza Google Play ya da App Store üzerinden ücretsiz olarak indirip telefon numaranız ve şifreniz ile giriş yapabilirsiniz. Bana Özel bölümünü ziyaret ederek Sevgililer Gününe özel kampanyalara bakarak istediğinizden faydalanabilirsiniz.

Bu güne özel olarak Vodafone Freezone kullanıcılarına bir hafta boyunca doya doya kullanabilecekleri 2 GB bedava internet kampanyası da vardır. Bu kampanyadan yararlanabilmek için Freezone kullanıcısı olmanız yeterlidir. Bunun için de 25 yaş ve altı bir Vodafone kullanıcısı olmanız gerekmektedir. Freezone üyelerinin bu hediye internetten hiçbir işlem yapmadan yararlanabilirler.
Yine Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden Bana Ne Var uygulaması ile çarkı çevirerek 14 Şubat Sevgililer Gününe özel çeşitli hediyelerden yararlanır.

Vodafone Sevgililer Günü Kampanyası 2021

Vodafone sevgililer günü kampanyasından hediye internet paketleri kazanarak sizlerde sevdiklerinizle görüntülü arayıp yüksek Vodafone çekim gücü sayesinde sevdiklerinizi görün. Vodafone operatörü 2021 yılında yüksek çekim gücü sayesinde sevgililer gününde sevgilileri unutmuyor ve bu özel günlerde özel kampanyalar sunuyor. Sizlerde Vodafone sevgililer günü bedava internet paketi kampanyasından faydalanmak istiyorsanız Google Play uygulamasında Vodafone Yanımda uygulamasını indirmeniz yeterlidir.

Bunun yanı sıra Vodafone İnternet Avcıları uygulaması üzerinden hem gezerek hem de aynı zamanda internet avlayarak gününüzü güzel kılabilirsiniz. Kazandığınız hediyeler kısa mesaj yardımıyla tarafınıza iletilir. Gönderilen hediyeler başkasına devredilemez veya aktarılamaz. Daha fazla kampanyadan yararlanmak için bizi takipte kalın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir