Türk Telekom TAMBU Uygulamasından Bedava İnternet

Türk Telekom TAMBU Uygulamasından Bedava İnternet

Türk Telekom TAMBU Uygulamasından Bedava İnternet

Avea’nın genç kullanıcılarına özel olarak hazırladığı bir platform olan Selfy gençleri mutlu etmeye devam ediyor. Selfy üyesi olan 25 yaş ve altı genç kullanıcıların yararlanabileceği güzel indirimler ve sürpriz hediyeler bulunmaktadır. Sizlerde 25 yaş ve altındaysanız 4545’e “SELFY” yazarak Selfy’nin eğlenceli dünyasına katılabilirsiniz. Eğer 25 yaş üstüyseniz de 7-25 yaş arası bir tc kimlik numarasını 4545’e kısa mesaj atarak Selfy üyesi olmaya hak kazanabilirsiniz. Tambu, eğlenceli bir klavye uygulaması. Klavye rengini değiştirebilir, klavyenize arka plan fotoğrafı koyabilirsiniz. Hareketli resim ve GIF gönderme özelliği ile de bir hayli eğlenceli olan uygulama Google Play ya da App Store üzerinden ücretsiz indirilebilmekte.

Türk Telekom TAMBU Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

İnternetin bir hayli çok kullanıldığı günümüzde Türk Telekom Tambu uygulamasını indiren ve kullanan Selfy üyesi müşterilerine 30 gün boyunca tüm uygulamalarda kullanabileceği 1 GB internet hediye etmekte. Kampanyadan faturalı veya faturasız Selfy üyesi bireysel hat sahipleri yararlanabilmektedir. Kampanyanın son katılım tarihi 31.12.2018’dir. Hediye edilecek olan 1 GB internet yalnızca yurt içinde geçerli olmaktadır. Dilediğiniz uygulamada 30 gün boyunca kullanım hakkına sahipsiniz.

Kampanyaya katılım için öncelikle Tambu uygulamasını akıllı telefonunuza yüklemeniz gerekir. Yükledikten sonra tarafınıza bir hediye kodu gönderilir. Gelen hediye kodunu; “TAMBU (Hediye Kodu) yazıp 4545’e ücretsiz olarak gönderdiğiniz takdirde kaydınız oluşturulur ve haklarınız hattınıza yüklendiğinde kısa mesaj ile bilgilendirilirsiniz. Gelen kısa mesajın ardından kullanmaya başlayabilirsiniz. Gönderilen hediye GB bittiğinde başka bir kampanya ya da tarifeniz yoksa kullandıklarınız tarafınızdan tahsil edilecektir. Kampanya iptali için yapmanız gereken ise; “IPTAL TAMBU1GB” yazarak 4545’e kısa mesaj göndermektir.

Türk Telekom TAMBU Uygulamasını Nasıl İndirebilirim?

Türk Telekom TAMBU uygulaması bir klavye uygulamasıdır ve telefonunuza ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Türk Telekom TAMBU uygulamasını telefonunuza indirmek istiyorsanız sizlerde 2019 yılında Google Play veya App Store mağazalarını ücretsiz olarak ziyaret ederek bu uygulamayı telefonunuza dakikalar içerisinde indirebilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir