Türk Telekom Selfy Sil Süpür Kampanyası

Türk Telekom Selfy Sil Süpür Kampanyası

Türk Telekom Selfy Sil Süpür Kampanyası

Türk Telekom genç müşterilerinin istek ve taleplerine cevap verebilmek adına Türk Telekom Selfy adı altında bir platform oluşturmuştur. Türk Telekom bedava internet paketi kazanmak istiyorsanız sizlerde Sil Süpür kampanyasına katılabilirsiniz. Selfy’e üye olabilmek için öncelikle 25 yaş ve altında olma şartı vardır. Bu yaş şartını sağlamanız durumunda 4545’e “SELFY” yazarak kısa mesaj göndermeniz gerekir. Bu işlemleri yaptıktan sonra sizler de SELFY’nin inanılmaz dünyasının bir parçası haline gelirsiniz. Türk Telekom sil süpür kampanyası nasıl yapılır? Selfy üyeleri haftalık olarak sil süpür kampanyası kapsamında internet, dakika gibi çeşitli hediyelerin sahibi olurlar. Bu kampanyadan yararlanmak için Türk Telekom mobil işlemler uygulamasını Google Play ya da App Store üzerinden akıllı telefonlarınıza yüklemeniz gerekmektedir. Her hafta uygulamaya giriş yaparak sil süpür oyunu oynayıp sürpriz hediyeler kazanırsınız. Tamamen üzretsiz olarak kullanılan uygulama Türk Telekom müşterilerine güzel ve kaliteli hizmetler de sunmaktadır. Mobil uygulama üzerinden TL yüklemesi yapabilir ya da telefon faturalarınızı ödeyebilirsiniz. Peki, Türk Telekom sil süpür bedava internet paketi nasıl yapılır?

Türk Telekom Sil Süpür Kampanyası Nasıl Yapılır?

Kampanyadan sizlere gelen sürpriz hediyeler hattınıza tanımlandıktan sonra kısa mesaj ile de bilgilendirilirsiniz. Bu bilgilendirme mesajından sonra sürpriz hediyeleri kullanmaya başlayabilir. Bu uygulamayı kullanabilmek için kullanılan sim kartın 4.5 G uyumlu olmasına dikkat etmeniz de gerekmektedir. Aksi takdirde uygulama fırsatlarından yararlanamazsınız. Nu şartları taşıyor ve kampanyadan yararlanıyorsanız otomatik olarak 4.5 G üyeliğinizde başlamış olacaktır. Aboneler diledikleri zaman bu 4.5 G servisini iptal edebilirler.

Sürpriz hediyeler her hafta her müşteriye farklı olacak şekilde gönderilmektedir. Kampanya dahilinde verilen hediyelerin kullanım süreleri o hafta gelen hediyeye göre farklılık gösterir ve kullanım süresi dolduğunda otomatik olarak iptal edilecektir. Kalan kullanımlarınızı Online İşlemler uygulamasından kontrol edebilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir