Türk Telekom SMS Paketini İnternete Çevirme 2021

Türk Telekom SMS Paketini İnternete Çevirme 2021

Türk Telekom SMS Paketini İnternete Çevirme 2021

Türk Telekom kendi aboneleri için yeni bir kampanya düzenleyerek artık kullanmadığınız SMS haklarınızı internet paketine dönüştürmenize izin vermektedir. Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren Türk Telekom operatörü sayesinde sizlerde kullanmadığınız SMS hakkınızı internet paketine dönüştürerek sizlerde doyasıya internete erişin. Peki, Türk Telekom sms paketini nasıl internet paketine çevirebilirim? Türk Telekom yenilikleri diğer operatörlerden önce benimseyip kendi abonelerine sunuyor. Türk Telekom çok farklı bi kampanyayla kullanıcılarını mutlu etmeye devam ediyor. Artık smsleriniz boşa gitmeyecek nasıl mı ? Dönüşüm Festivali sayesinde artık smslerinizi internete çevirebileceksiniz. Peki kaç SMSe kaç GB verecek bunun cevabı da 1000 smsinizi 1 GB karşılığında dönüştürebileceksiniz. Tüm operatör kullanıcıları heyecanla bu kampanyayı bekliyordu, lakin dönüştürme işlemini ilk defa Türk Telekom hayata geçirdi. Sizde eğer hattınızdaki smsleri GBye dönüştürmek istiyorsanız Dönüşüm Festivaline katılın. Bu kampanyadan herkes yararlanabiliyor mu ? Sorusunun cevabını da verelim.

  •  Türk Telekom’a Yeni gelen aboneler
  • Numarasını Türk Telekom’a Taşımış olan
  • İlgili paketlere direk geçiş yapan Aboneler Dönüşüm Festivalinden Yararlanabilir.
  • Aboneler artık Dönüşüm Festivali sayesinde ücretsiz bir şekilde 1000 SMSİ 1GB İnternetle takas edebilecek.
  • Hemde bu işlemi yaparken hiçbir komisyon işlem bedeli kesilmeyecektir.

Türk Telekom Dönüştürme Nasıl Yapılır?

Türk Telekom sms hakkınızı internet paketine çevirmek çok kolaydır. Türk Telekom operatörlerine yeni sunduğu özelliği olan Dönüşüm Festivali sayesinde kullanmadığınız SMSleri GB çevirebilirsiniz. DONUSTUR GB yazıp 5555’e sms atın. Bu smsden sonra hattınıza 1GB gelecektir. Karşılığındaysa hattınızdan 1000 adet sms gidecektir. Gelen internet paketiniz yenilendiği sürece kullanabilirsiniz. Dönüşüm Festivalinden aldığımız 1GB interneti sadece Türkiye’de kullanabiliriz. Sizlerde kampanyadan yararlanmak için Türk Telekom dönüşen paketlere geçmeniz yeterli olacaktır.

Türk Telekom dönüştürme kampanyasından sadece yeni gelen aboneler faydalanabilmektedir ve sadece bu kampanyadan her tarifeyi kullanan kullanıcılar maalesef ki faydalanamamaktadır. Kampanyadan faydalanabilir olup olmadığınızı kontrol etmek istiyorsanız DONUSTUR GB yazıp 5555’e sms atmanız yeterlidir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir