Türk Telekom Mobil internet Ayarları

Türk Telekom Mobil internet Ayarları

Türk Telekom Mobil internet Ayarları

Geçtiğimiz zamanlar içerisinde Avea, TTNET ve Türk Telekom tek bir çatı altında birleşme kararı aldı. Türk Telekom adı altında birleşen bu firmalar tek bir oluşum içerisinde hizmet vermeye başladı. Önceden Avea internet ayarları diye sunulan bu 3G Ayarları bundan böyle Türk Telekom 3G internet ayarları diye anılacak.

Türk Telekom Telefon internet Ayarları Nasıl Yapılır ?

Türk Telekom Cepten internet ayarları, Türk Telekom Android 3G internet ayarları bu sayfamızda olacak. Türk Telekom’un yeni oluşum içerisine girmesi ile birlikte telefonlarda AVEA yerine Türk Telekom yazmaya başladı. Bunu farkeden kullanıcılar telefonumda AVEA yerine neden Türk Telekom yazıyor diye meraklanmaya başladı. Türk Telekom Android internet ayarlarını aşağıda kolaylıkla bulabileceksiniz.

Türk Telekom Android internet ayarları nasıl yapılır 2019

İlk olarak Ayarlar = Mobil Ağlar = Erişim Noktası Adları kısmına Cep telefonunuzdan ulaşınız. Buradan Ekle yazısına dokunun.

Türk Telekom Mobil internet Ayarları

Türk Telekom Mobil internet Ayarları

isim=Türk telekom internet
mcc=286
mnc=03
apn=internet
user=boş kalacak
server=boş kalacak
password=boş kalacak
mmsc=boş kalacak
type=default

bu işlemleri yaptıktan sonra kaydedin. İşlem bu kadar. Eğer bu ayarları yaptığınız halde Türk telekom internet ayarları başarılı olmadı ise telefonunuzu kapatıp açın veya Türk Telekom ile irtibata geçin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir