Türk Telekom Muud Bedava İnternet Paketi

Türk Telekom Muud Bedava İnternet Paketi

Türk Telekom Muud Bedava İnternet Paketi

Türk Telekom müzik dinlemeyi seven müşterilerine özel “MUUD” isminde bir uygulamayı hayata geçirdi. Türk Telekom kullanıcılarının dilediği gibi müzik dinleyip, ruhlarını dinlendirebilecekleri uygulama App Store ya da Google Play üzerinden ücretsiz olarak indirilebilmektedir. Türk Telekom, müşterilerini memnun etmek, onlara daha kaliteli hizmetler sunabilmek için MUUD uygulamasını yükleyen tüm müşterilerine 1 hafta boyunca geçerli 1 GB internet hediye etmektedir. Kampanya kapsamındaki internet paketini dilediğiniz uygulamada kullanabilirsiniz. MUUD uygulamasını akıllı telefonuna ilk defa yükleyen herkes bir aylık ücretsiz müzik dinleme fırsatı ve tüm uygulamalarda geçerli haftalık 1 GB internet paketinden yararlanma hakkı kazanacaklar. Kampanya dâhilinde hattınıza yüklenecek olan hediye internet paketini yalnızca yurtiçinde kullanabilecekler. Diğer kampanyalardan anında haberdar olmak için takipte kalın.

Türk Telekom, Spotify benzeri müzik uygulamasını Akıllı telefon kullanıcılarına sundu. Muud Müzik indir ismi ile sunduğu bu müzik uygulamasını Apple Store ve Play Store’dan cihazlarınıza yükleyebilirsiniz.

Muud Müzik nedir ?

Türk Telekom tarafından sunulan Muud Müzik uygulamasını kullanabilmek için Türk Telekom abonesi olmanıza gerek yok. Tıpkı Spotify gibi dilediğiniz operatör kullandığınız telefonunuza indirebilirsiniz. Muud Müzik ilk 1000 yerli şarkıyı reklamsız ve kesintisiz olarak dinleyebilirsiniz. Ayrıca Muud Müzik premium özelliği de yer almakta. Konser bilgileri, röportajlar, en çok dinlenen listesine de ulaşabileceğiniz Muud Müzik uygulamasına bilgisayarınızdan da erişme imkanınız bulunmakta.

Muud Müzik Premium Özellikleri nelerdir ?

Çevrimdışı Dinleme
İnternetin olmadığı zamanlarda da müzik keyfin artık yarıda kalmayacak! Muud Premium üye olarak dilediğin şarkıyı Çevrimdışına Ekle butonu ile Çevrimdışına ekle, internetin yokken müzik keyfini kesintisiz yaşamaya devam et.

Yüksek Kalitede Müzik
Muud’da milyonlarca yerli ve yabancı şarkı senin için daha yüksek kalitede. Muud Premium üye olarak sahip olabileceğin “HD Kalite” özelliği ile şarkıları daha yüksek kalite ayrıcalığı ile dinleyebileceksin.

Sınırsız Müzik Dinle, MP3 İndir
Muud Premium ile yerli ve yabancı milyonlarca şarkıyı sınırsız dinleme keyfi de seni bekliyor. Üstelik aylık 250 yerli şarkıyı cep telefonuna, tabletine ya da bilgisayarına mp3 formatında indir.

Muud Müzik Premium Nasıl Satın Alınır ?

Muud Müzik ile Muud Premium üyeliği ilk ay ÜCRETSİZ! Muud Premium aboneliğini ilk 1 ay boyunca bedava denemek istersen DENE yaz 7979 a mesaj at! Ayrıca Türk Telekom mobil abonesi iseniz Muud müzik uygulaması internet paketinizden harcamaz.

Muud Müzik Premium ücreti ?

İlk 1 ay deneme süresinin ardından aylık 4,99 TL.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir