Turkcell Bedava İnternet 2021 Kampanyaları

Turkcell Bedava İnternet 2021 Kampanyaları

Turkcell Bedava İnternet 2021 Kampanyaları
Turkcell Bedava İnternet 2021 Kampanyaları

[reklam]

Ülkemizde her Turkcell kullanıcısının en çok ihtiyaç duymuş olduğu ek paketlerden biri de internet paketidir. Kendi müşterilerine önem veren Turkcell operatörü bunun için 2020 yılında da yeniden bedava internet paketleri dağıtmaya devam etmektedir. Sizlerde 2020 yılında Turkcell tarafından verilen Turkcell bedava internet paketlerini denemek istiyorsanız şuan en doğru adrestesiniz. Beleş İnternet sitesi olarak sizler için hazırlamış olduğumuz internet paketlerini deneyerek Turkcell hediye internet 2020 paketlerini kullanarak ücretsiz olarak internette dolaşma hakkını yakalayabilirsiniz. Alt kısımda paylaşmış olduğumuz adımları sizlerde tek tek yaparak 2020 yılında yeniden bedava internet paketlerini kullanmaya devam edebilirsiniz. Peki, Turkcell bedava internet paketi nasıl yapılır? Turkcell’den hediye internet paketi alabilmek için hangi uygulamaları indirmek gerekir?

Turkcell’de bilindiği üzerine birçok yardımcı ve faydalı uygulamar bulunmaktadır, bunları telefonlarınıza indirerek ve kullanmaya başlamanız durumunda Turkcell tarafından birçok bedava internet paketi kazanabileceksiniz. Turkcell’in bu faydalı uygulamalarını indirip telefonunuzdan sadece birkaç dokunuş ile birlikte birçok işlemi rahatlıkla yapabileceksiniz. Ayrıca Turkcell’in uygulamalarını uygulama mağazalarından indirerek Turkcell operatörüne de büyük bir destek sağlamış olacaksınız.

Turkcell bedava internet paketi veren uygulamaların listesi aşağıdaki gibidir;

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Turkcell tarafından oluşturulan arama motoru sayesinde sizlerde 31 Aralık 2020 tarihine kadar Turkcell Yaani bedava internet paketini kullanarak 1 ay geçerli olan 1GB bedava internet paketini kullanabileceksiniz. Kampanyaya katılım tamamen ücretsiz olup, tek yapmanız gereken Android veya IOS cihazlarınıza Turkcell Yaani uygulamasını indirip bu uygulamayı kullanmak yeterli olacaktır. Turkcell Yaani bedava internet paketini kullanırken bir yanda da Turkcell’e destek olmuş olacak ve Türkiye’nin özel arama motorunu kullanmış olacaksınız.
Turkcell Hesabım uygulamasını ücretsiz olarak telefonlarınıza indirip ve kullanmaya başlamanız durumunda her Cuma günü Turkcell tarafından ücretsiz internet paketi kazanmış olacaksınız. Uygulama içerisinde yer alan Salla Kazan kampanyasına haftada 1 kere katılarak bu uygulamadan eğer ki şanslıysanız internet paketi kazanabilirsiniz. Uygulamadan çıkacak olan internet paketleri rastgele sistem tarafından seçilerek sizlerin telefon numarasına ücretsiz olarak tanımlanacaktır. Günlük, haftalık olarak Turkcell hediye internet paketi hattınıza tanımlanacaktır tek yapmanız gereken Google Play ve a App Store üzerinden Turkcell Hesabım uygulamasını indirip ve giriş yapmaktır.

Turkcell Bip Messenger Bedava İnternet Kazanmanın Yolları

2019 yılında Bip Messenger uygulaması halen popülerliğini sürdürmeye devam etmektedir. Bip Messenger uygulamasında yer alan alan Keşfet bölümünü kullanmanız durumunda bu alandan birçok paketi hattınıza ücretsiz olarak tanımlayabilir ve bedava internet paketi kazanırsınız.

Turkcell Bip Messenger uygulamasını açıp, Keşfet bölümüne giderek Kim 1GB İster? Kampanyasına katılınız ve bu kampanyadan sizlere gönderilen sorulara doğru cevaplar vererek yeniden hediye internet paketi kazanmış olacaksınız. Bunun haricinde Bip Messenger uygulamasında sizleri bekleyen sevgililer günü kampanyası da mevcut.

Turkcell Paycell uygulamasını ilk defa indirecek ve ilk defa bu uygulama üye olacaksanız yani telefon numaranızdan daha önceden Turkcell Paycell uygulamasına kayıt olmadıysanız bu uygulamaya kayıt olmanız durumunda ücretsiz olarak 1 GB bedava internet paketi kazanacaksınız. 2019 yılında Turkcell’in uygulamaları sayesinde Turkcell bedava internet paketi kazanmak oldukça kolay.

 

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir