Vodafone Kurban Bayramı Bedava İnternet Paketi

 Vodafone Kurban Bayramı Bedava İnternet Paketi

Vodafone Bedava 8GB

Vodafone şirketi diğer tüm operatör şirketleri gibi müşterilerini elinde tutmak ve daha fazla müşteri elde etmek için kullanıcılarını memnun edebilmek için bol bol kampanyalar yapmaktadır. Bu kampanyalardan Hem faturalı hem faturasız müşteriler faydalanabilmekte.

  • Vodafone Bedava internet kazanmak 2020
  • Vodafone 8GB bedava internet
  • Vodafone 500MB bedava internet

Vodafone Bedava İnternet Kazanmak 2020

Vodafone kullancıları olarak bedava internet kazanmak için yapmanız gereken tek şey Gerekli uygulamaları indirerek anlatılanları size söylenen şekilde uygulamak olacaktır.

  • Vodafona Yanımda Uygulaması

Vodafone Yanımda Uyguluması Nedir?

Her operatörün sahip olduğu salla kazan gibi bir uygulama Vodafone için de mevcuttur. Bunun için Vodafone yanımda uygulumasını indirmek.

Uygulamanın Android bağlantısı

Uygulamanın IOS bağlantısı

Uygulamayı indirdikten sonra yapmanız gereken yegane iş uygulamaya giriş yapmak ve Çarkı Felek oyununu oynamanızdır. Uygulamaya giriş yapın sağ üst köşede bulunan menüde en üst kısımdan çarkı felek oyununa gelin Ve 5GB bedava internetinizin tadını çıkarın.

Vodafone Yanımda davet ile bedava internet kazanmak

Vodafone yanımda uygulaması Vodafone kullanıcıları için bir çok faydalı bir uygulamadır. Bu uygulamadan Kullanım tutarlarına paketlere ve Çarkı Felek gibi Bedava internet veren uygulamalar ile doludur. Arkadaşlarınızı bu uygulamaya davet ederek hem siz hem arkadaşınız Bedava 2GB internet kazanabilirsiniz.

Siz değerli okurlarımız için Yorumlar kısmına görüşlerinizi ve duygularınızı belirtmeniz halinde size Ek bedava internet kazanmanız için taktikler paylaşacağız.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın