Vodafone Bedava İnternet Kampanyası 2020

 Vodafone Bedava İnternet Kampanyası 2020

Vodafone Bedava İnternet Kampanyası 2019

Vodafone, ülkemizde Telsim’i aldıktan sonra faaliyet göstermeye başladı. Faaliyet gösterdiği günden bugüne bedava internet kampanyaları yaparak abonelerini sevindirmeye devam ediyor. Diğer operatörlere göre biraz daha iyi seçenekler sunan vodafone bedava internet kampanyalarıyla göz kamaştırıyor. İşte 2019 Vodafone internet kampanyaları.

Vodafone Yeni Hediye İnternet Kampanyaları

 1. Vodafone Faturalı Bedava İnternet Paketleri
  • Vodafone faturalı hatlara yönelik bu kampanyada e-faturaya geçen bütün abonelere bedava 1 GB internet veriyor. Vodafone fatura kampanyasından yararlanmak için EFATURA boşluk e-posta adresinizi yazıp 7000’e kısa mesaj göndermeniz yeterli olacak. İki hafta geçerli olan internet keyfini yaşayın.
 2. Vodafone Yanımda Bedava İnternet Paketi
  • Vodafonelular Google Play Store’den yanımda uygulamasını yükleyerek, her hafta internet kazanabiliyorlar. Ayrıca bu uygulamayla düşük ücretlerle internet kazanabiliyorsunuz.
 3. Vodafone Bana Ne Var Kampanyası
  • Vodafone bana ne var kampanyasıyla 5, 2 yada 1 GB internet kazanabilirsiniz. Bana ne var bölümüne girerek hediye internetinizi alabilirsiniz.
 4. Özel Günlere İnternet Kampanyaları
  • Vodafone abonelerine özel günlerde bedava internet dağıtıyor. Vodafone bedava internet 2019‘da 1 Nisan, 23 Nisan, 1 Mayıs, 19 Mayıs, Ramazan kampanyası, Kurban Bayramı kampanyası, 10 Kasım gibi özel günlerde abonelerine bedava internet dağıtıyor.
 5. Vodafone Altın Küp 4 GB Hediye İnternet
  • Vodafone altın küp paketinden faydalanarak siz de 4 GB internet kazanabiliyorsunuz. Son katılım tarihi 19 Nisan olduğundan, acele etmenizde fayda var.
 6. Yeni Vodafone Yükle Kazan Kampanyası
  • Neredeyse bütün operatörlerde bu kampanya var. Ancak Vodefone’de 20 TL gibi cüzi bir miktar para yükleseniz de 1 GB bedava internet kazanabiliyorsunuz. Daha fazla yüklemeye elbette daha fazla internet kazanabilirsiniz. Üstelik yükleme yaptıktan sonra hiçbir şey yapmanıza gerek yok. Sadece yüklemeyi yapın, internet otomatik olarak hattınıza tanımlanacaktır.
 7. Vodafone Freezone’lulara Özel Kampanya
  • Vodafone gençlere özel 50 TL üzeri yüklemelerde 4 GB internet kazanabiliyorsunuz.
 8. Vodafone İnternet Avcıları Bedava İnternet Paketi
  • Vodafone internet avcıları sayesinde bol bol internet kazanabiliyorsunuz. Yapmanız gereken tek şey internet avcıları programını telefonunuza yüklemek ve bitleri toplamak. Ne kadar çok bit toplarsanız o kadar çok internet kazanabilirsiniz.
 9. Vodafone Hemen 1 TL’ye 4 GB İnternet
  • Vodafone özel kullanıcılarına, 1 TL gibi düşük fiyatlarla dört ay süren 4 GB internet dağıtıyor. Bunun için biraz şanslı olmalısınız.

Görüldüğü üzere Vodafone birçok bedava internet kampanyaları yaparak kullanıcılarını mutlu ediyor. Vodafone bedava internet nasıl yapılır diyorsanız ve Vodafone abonesiyseniz siz de bu kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Vodafone her geçen gün yepyeni kampanyalar yapmaktadır. Doğal olarak bazı internet kampanyalarının süreleri dolabilir. Bu yüzden acele etmenizde fayda var.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın