Turkcell Bip Messenger Bedava İnternet 2020

Turkcell Bip Messenger Bedava İnternet 2020

Turkcell Bip Messenger Bedava İnternet 2020

Turkcell Bip Messenger uygulamasından bedava internet paketi kazanabilirsiniz. Turkcell’in mesajlaşma uygulaması olan ve Türkiye için özel bir uygulama Bip Messenger uygulamasını hemen sizlerde kullanın. Bip Messenger uygulamasını telefonlarınıza indirebilmek için sizlerde App Store veya Google Play marketlerine giderek herhangi bir ek ücret ödemeden bu uygulamayı indirin. Turkcell Bip Messenger bedava internet paketini aktif hale getirebilmek için Bip Messenger uygulamasına üye olmanız gerekmektedir. Daha sonrasında ise uygulama abone olduktan sonra bir süre Bip Messenger uygulamasını kullanmanız durumunda hattınıza otomatik olarak bip messenger hediye internet paketi tanımlanmış olacaktır.

Bip Messenger Nasıl Üye Olabilirim?

Bip’e ait uygulamayı indirdikten sonra, eğer ki uygulama size “GSM Numaranızı Hatalı Girdiniz” diye bir uyarı verirse, telefon numaranızın başına 0 koymadan tekrar yazmayı deneyiniz. Bunun sebebi ise uygulama kendisi otomatik olarak +90 (Türkiye Telefon Kodu) girdiği içindir. Bip uygulamasını telefonunuza indirip, kurduktan sonra artık Bip’ten Turkcell’in verdiği kampanyaları kazanmaya başlıyorsunuz demektir. Bazı faturalı Turkcell hat sahiplerine bip sayesinde sınırsız internet ve Turkcell’liler ile bedava konuşma gibi hediyeler verirken, bunun yanı sırada 3 ay kullanabileceğiniz ücretsiz 15 GB’a kadar internet ve TV paketi kazanabiliyorsunuz.

Turkcell Bip Uygulamasından Hediye Bedava 2 GB İnternet

Bip uygulamasını telefonuna indirip, kurduktan sonra iki farklı arkadaşını arayanlara Bip uygulaması otomatik olarak 2 GB bedava internet paketi vermektedir. 2 GB bedava interneti aldıktan sonra 1 ay hiçbir ücret ödemeden kullanabilirsiniz. Tanımlanan bu bedava 2 GB internet ile  internetten video izlemek ve sosyal medya hesaplarınızda kullanmak için geçerlidir. 2 GB bedava internet paketinden faydalanabilmek için Bip uygulamasını telefonunuza kurduktan sonra telefon numaranızı Bip’e tanımlıyorsunuz ve 2 faklı arkadaşınızı arayıp, minimum 1 – 2 dakika olmak üzere konuşmanız yeterlidir. Turkcell Bip Messenger bedava internet paketlerini bu şekilde avantajlı bir şekilde kazanabilirsiniz.

Bip Messenger Bedava İnternet 2020

Bir uygulamasını kullanan kişiler, rehberinde numaraları kayıtlı olan eşine, dostuna, arkadaşlarına ya da akrabalarına, kısacası 10 kişiye sms ve mesaj gönderdikleri zaman; Bip uygulaması sayesinde Turkcell kapsamında bedava hediye 10 GB internet paketi tanımlanmaktadır. Bu kampanyaya katılabilmek için sadece Bip uygulamasını akıllı telefonunuza kurup, telefon numaranızı uygulama içinde onayladıktan sonra başka herhangi bir işlem yapmanıza gerek kalmadan, rehberinizde ki 10 ayrı kişiye sms göndermeniz yeterlidir ve hemen ardından hattınıza tanımlanacak olan 10 GB bedava hediye internet paketinizi doya doya kullanabilirsiniz.

Bu kampanyaya 21 Mart 2018 ve 31 Aralık 2020 tarihleri arasında katılabilirsiniz. Kampanyaya sadece bir telefon numarası ile yalnızca 1 kez katılım sağlayabilirsiniz. Turkcell kapsamında Bip’ten uygulamasından gelecek olan yeni Bip Messenger bedava internet kampanyalarından hemen haberdar olabilmek için, internet sitemizi sık kullanılanlara ekleyip, sürekli olarak takip edebilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir